Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Poděkování za synovy dva roky v MŠ Pražačka

Poděkování za synovy dva roky v MŠ PražačkaVážení rodiče, nový školní rok ještě nezačal, a tak si dovolím jen malou vsuvku. Koncem každého školního roku dáváme k dispozici rodičům "hodnotící dotazníky", které jim dávají prostor i k osobnímu slovnímu vyjádření. Za mnoho let, po která již dotazníky nabízíme, stalo se nám poprvé, že by někdo připsal delší, ba co více, velmi poetické poděkování, naplněné emocemi a s celkem nečekaným koncem. Máte-li chvilku času a zájem, dočtěte do konce. Poděkování za synovy dva roky prožité v MŠ Pražačka.pdf

Příspěvek je uveřejněn se souhlasem autora, který si ovšem nepřeje být jmenován. Děkuji za pochopení i přečtení. S pozdravem Gabriela Hermannová.