Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Prosba rodičům_návrat dětí po karanténě do MŠ

Prosba rodičům_návrat dětí po karanténě do MŠVážení rodiče, chtěla bych vás všechny touto cestou požádat o zodpovědný přístup při navrácení Vašich dětí do školky zpět po karanténě, která byla uložena zejména pro kontakt s pozitivně testovanou osobou v domácnosti. V již několika případech bylo zachyceno pozitivně testované dítě BEZ PŘÍZNAKŮ, které nechali rodiče zodpovědně otestovat před návratem do školky. Díky tomuto přístupu se tak předešlo další nákaze ve školce a dalšímu uložení karantény pro děti a paní učitelky ze třídy. Chci touto cestou těm několika rodičům, kteří své děti nechali po karanténě preventivně otestovat, velmi poděkovat. I když povinnost testování dětí před návratem do školky není v současné době uložena, děkuji předem všem, kteří s ohledem na ostatní děti i personál ve školce, tak učiní.

S pozdravem,

Gabriela Hermannová.