Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Upozornění pro rodiče dětí ze třídy Sovičky, které byly v ponděllí 21.12.2020 v MŠ

Upozornění pro rodiče dětí ze třídy Sovičky, které byly v ponděllí 21.12.2020 v MŠ

Vážení rodiče, dnešním dnem (29.12.2020) byla pozitivně testovaná paní učitelka ze třídy Sovičky. Dle pokynů pracovnice Hygienické stanice pro děti a dorost HMP by měl být sledován  zdravotní stav dětí, které ještě v pondělí 21.12. byly dopoledne ve třídě. Tyto děti by měly být testovány nebo, v případě, že nevykazují příznaky onemocnění a nepůjdou na test, tak do 31.12. v karanténě a do školky by měly opět nastoupit nejdříve v úterý 5.1.2021 (v případě, že nebudou testovány a budou bez příznaků onemocnění). Tuto situaci řeším obratem, ihned po získání všech informací a pokynů hygieničky. Dřívější oznámení nebylo možné. Děkuji za pochopení. S pozdravem,

Gabriela Hermannová.