Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Vyúčtování plateb k 30.6.2020 (školné, stravné atd.)

Vyúčtování plateb k 30.6.2020 (školné, stravné atd.)Vážení rodiče, ke konci školního roku vyúčtujeme platby (viz níže). Předem děkujeme za Vaši spolupráci a vyjádření se k vratkám (osobně nebo e-mail zprávou):

1.vyúčtování školného – nabízíme 3 varianty, budeme s rodiči řešit v druhé polovině června (obvolávat ty, kteří celý červen nepřijdou):

Varianta A – vrátit na účet, z něhož platba přišla (pošleme v červenci)

Varianta B – převod částky do podzimu (dle výše částky vystačí každému jinak)

Varianta C – DAR (pokud rodiče nechají jako sponzorský dar, sdělte prosím číslo OP dárce, jsou to „oficiální“ peníze, musím napsat darovací smlouvu) Děkujeme za sdělení, jakou vartiantu vratky zvolíte - po 15.6.2020).

2.vyúčtování stravného - přeplatek k 30.6. nad 200,-Kč bude vrácen na číslo účtu plátce v červenci 2020.

3.KRPŠ – dětem odcházejícím z MŠ se vrací 400,-Kč (mnohé akce hrazené z těchto prostředků od 3/20 neproběhly...). Rodičům dětí, které v září opět přijdou, bude částka 400,-Kč zohledněna a doplatí pouze 200,-Kč na I.pololetí šk.roku 2020/21.

4.plavání předškoláků za II.pololetí - máme se Sportovním areálem Pražačka vyjednánu vratku za neuskutečněné lekce. Vratka bude připravena v hotovosti u třídních učitelek Motýlků a Sluníček a rodičům předána proti podpisu. Pokud osobně nepřevezmete do konce června, bude Vám předána v září 2020.

5.Angličtina - vše v kompetenci lektorky paní Czabanové (kontakt uveden na tisku s přihláškou).

6.vybrané částky na vstupné (plánované návštěvy divadla apod. v březnu 2020) - každá třída má odlišně, způsob vrácení si domluví třídní učitelky s rodiči dětí ze svých tříd.