Úvod > Třídy > Sluníčka > Akce v září

Akce v září

Akce v ří

Milé děti a rodiče, vítáme vás v novém školním roce. Letos už budeme předškoláci a tudíž na nás čeká více úkolů a povinností.

DOMÁCÍ ÚKOLY

Protože jsme už předškoláci, budeme se malinko připravovat na školu. Vícestránkový (60 listů) nelinkovaný sešit A4 - obalený, bude uložený ve školce a každé úterý s dětmi vypracujeme jeden ÚKOL v MŠ a druhý ÚKOL dostanou děti domů. Vypracovaný úkol přinesou děti nejpozději v pondělí do školky, abychom v úterý mohli opět pracovat.

Jestliže dítě v úterý chybí, tak oba ÚKOLY dostane do své skřínky k vypracování domů.

Předplavecká výchova

Předplavecká výchova bude probíhat v pondělí od 13:00 hod do 13:40 hod. Děti potřebují: batůžek a v něm plavky v igelitovém sáčku, ručník a děvčata koupací čepici.Cena kurzu bude 1330,-Kč na pololetí. Zájemci se nahlásí ve třídě.První lekce začíná v pondělí 6.9.2021

Angličtina

Výuka bude probíhat od října ve čtvrtek v odpoledních hodinách. Zájemci se opět nahlásí ve třídě.

Vybíráme v září

Lepidlo Kores 20g

1330,- zájemci o plavání

AKCE