Úvod > Třídy > Sluníčka > Červnové akce

Červnové akce

4.6. v pátek proběhne v MŠ program "Malý zpracovatel odpadů" od Malé technické univerzity.

9.6. dopoledne "Kdo naslouchá, rozumí" program v MŠ v rámci projektu Spolu hravě a zdravě

10.6. dopoledne "Mobilní planetárium - podmořský svět" program v MŠ   vybíráme 60,-Kč

14.6. dopoledne "Žižkov, to je naše čtvrť" - komentovaná procházka po Žižkově - v rámci projektu Spolu hravě a zdravě - s sebou batůžek, lahvičku, sušenku (ne čokoládovou).

15.6. spaní v MŠ

předškoláci si prožijí na závěr školního roku ve školce celý den a noc. Čeká nás odpoledne plné her a zábavy, odměnění předškoláků, malé překvapení, oblíbené jídlo k večeři, kino, noční dobrodružství a společné nocování ve třídě. Rodiče (zejména maminky), prosíme o příspěvek vhodné snídaně (něco sladkého na plechu je vždy vítáno, taktéž ovoce a k pití džusy). Děti půjdou domů až ve středu (v úterý ráno prosím nahlašte i to, zda půjdou ve středu domů po "O" či až odpoledne). Plyšáci na spaní jsou tentokrát vítáni.

Děkujeme a na sváteční den se velmi těšíme!

21.6. dopoledne "O vodní kapce" ekodivadlo v MŠ vybíráme 60,-Kč

23.6. dopoledne "sportování multi-kulti" sportovní aktivity v rámci projektu Spolu hravě a zdravě