Úvod > Třídy > Sluníčka > Říjen

Fond Sidus

Možnost zakoupit za 50 kč na třídě sešitek "Divocí lepící" a přispět nemocným dětem. S Fondem Sidus dlouhodobě spolupracujeme. Děkujeme

7. 10. Povídání o koních
Vybíráme 120,- Kč.  Mobilní zvěřinec přiveze shetlandské poníky a oslíka k nám na zahradu. Seznámí děti s životem koní, povědí si, jak se o ně starat, jak je krmit, jak se k nim chovat. Děti si budou moci koníky pohladit, vyhřebelcovat, povodit na vodítku a nakonec se na nich budou moci i povozit.

Jak můžete pomoci MOBILNÍMU ZVĚŘINCI? Přineste do školky usušené pečivo a my ho 7. 10. předáme zvířátkům. Budou moc rádi!!! Máte doma staré osušky a ručníky, které byste vyhodily? Přineste je do školky a my je předáme. Zvířátka je ještě využijí. Děkujeme.

14.10. Netopíři v MŠ

Vzdělávací program Školka vzhůru nohama aneb na návštěvě u netopýrů. Vybíráme 50,- Kč.

15.10. Dendrologická zahrada Průhonice -   " Kdo bydlí v lese " Akce z důvodu nepřízně počasí ZRUŠENA!!!

Půldenní výlet autobusem. Odjezd od školky v 7.45, příchod je nutný do 7.30 !!! S sebou - teplé oblečení a obuv do přírody (program bude probíhat venku), batoh, lahvičku s pitím a pláštěnku. Svačinu budeme mít ze školky. Návrat do školky bude před obědem. Vybíráme 80,- Kč.  Autobus bude hrazen ze sponzorského daru od rodičů. Moc děkujeme !!! Dětem, kterým se dělá špatně, dejte prosím Kynedril a nahlaste nám to.

29. - 30.10.

Budou na základních školách podzimní prázdniny. Prosíme, sdělte v MŠ, zda budete v těchto dnech docházet.