Úvod > Třídy > Tučňáci > Říjen v Tučňácích

Říjen v Tučňácích

Milí rodiče, na konci září se mezi dětmi v Tučňácích objevily plané neštovice. Sledujte prosím případné příznaky u vašeho dítěte. V nadcházejícím období se budeme při práci zaměřovat zejména na aktivity podporující uvolňování zápěstí (kreslení klubíček, malování štětcem, obkreslování, vykreslování bez přetahování) a dále na samostatnost při použití toalety - zadečky už pouze kontrolujeme, děti se zkoušejí očistit samy.

Děti, které jsou nemocné doma moc zdravíme a až jim bude lépe, můžete jim vytisknout vymalovánku nebo pracovní list k dispozici např. zde.

Co nás dále čeká?

7.10. přijede mobilní zvěřinec s poníky. Vybíráme 120,- Kč.

14.10. navštíví naši MŠ netopýři se vzdělávacím programem Školka vzhůru nohama aneb na návštěvě u netopýrů. Vybíráme 50,- Kč.

29. a 30.10. budou v základních školách podzimní prázdniny. Prosíme, sdělte v MŠ, zda budete v těchto dnech docházet.