Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Karanténa pro děti ze tř.Veverky na pondělí a úterý

Karanténa pro děti ze tř.Veverky na pondělí a úterýVážení rodiče dětí ze třídy Veverky, oznamuji Vám, že na základě o víkendu obdržené informace byly ve středu a ve čtvrtek ve třídě dvě děti, které jsou od víkendu v izolaci s pozitivním testem. Na základě této informace spadají děti, které byly ve třídě jen ve středu – do karantény včetně pondělí, a děti, které byly ve třídě i ve čtvrtek – do karantény včetně úterý. Obě paní učitelky mají nařízenu karanténu včetně úterý. Prosím všechny, kterých se tato situace týká, aby pokud možno, přivedli své děti do školky až ve středu. Pro děti ze třídy Veverky, na které se karanténa nevztahuje, bude provoz zajištěn v jiné třídě. Jelikož tuto informaci sděluji o víkendu z domova, omlouvám se, že nebyla všem odeslána informační SMS z mobilu MŠ. Během pondělního dopoledne obdržíte informaci a pokyny od hygieny formou SMS zprávy.

Děkuji za pochopení a spolupráci.

S pozdravem,

Gabriela Hermannová.