Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Pokyny k ukončení karanténních opatření pro děti ze třídy Sluníčka

Pokyny k ukončení karanténních opatření pro děti ze třídy SluníčkaVážení rodiče, na základě právě obdržených pokynů sděluji: dle Metodického pokynu HH ČR ze dne 19.10.2021, vydaného pod č.j.: MZDR 37994/2021-1/OVZ, Článek III, odstavce b, c, d., viz Metodický pokyn HH ke karanténám a izolacím 19.10.2021.pdf, mohou děti ze třídy Sluníčka, které jsou pro kontakt s pozitivně testovaným dítětem v karanténě, opět nastoupit k docházce do školky: 1)od pondělí 22.11. za podmínky negativního PCR testu a bez příznaků onemocnění / 2)od pondělí 29.11. bez příznaků onemocnění a bez testu (pokud nechcete své děti nechat otestovat). Při prvním příchodu do budovy vyplňte prosím Prohlášení (nebo jej můžete již přinést s sebou vyplněné), viz Prohlášení zákonného zástupce dítěte.pdf

Děkuji za pochopení a spolupráci.