Úvod > Aktuality

Štítky:

Informace o 30ti denní lhůtě po pozitivním PCR testu dítěte

Vážení rodiče, na základě obdržených pokynů MŠMT ČR, informuji tímto o stanovené 30ti denní ochranné lhůtě po pozitivním PCR testu dítěte. Lhůta se počítá od následujícího dne po odebrání testu a po dobu 30ti dní nebude nařízena karanténa po kontaktu dítěte s pozitivně testovanou osobou.

Publikováno 31. 1. 2022 10:23

Karanténa dětí ze tř.Tučňáci na pondělí 31.1.

Vážení rodiče dětí ze třídy Tučňáci, oznamuji Vám, že na základě o víkendu obdržené informace bylo ve středu ve třídě dítě, které je od víkendu v izolaci s pozitivním testem. Na základě této informace spadají děti, které byly ve třídě přítomné ve středu – do karantény.

Publikováno 30. 1. 2022 18:44

Karanténa pro děti ze tř.Veverky na pondělí a úterý

Vážení rodiče dětí ze třídy Veverky, oznamuji Vám, že na základě o víkendu obdržené informace byly ve středu a ve čtvrtek ve třídě dvě děti, které jsou od víkendu v izolaci s pozitivním testem.

Publikováno 30. 1. 2022 16:56

Karanténa pro děti ze tř.Sovičky a Tučňáci od 28.1.2022

Vážení rodiče, aktuálně nám byla sdělena informace o pozitivním testu dítěte ze třídy Sovičky. Z toho důvodu se dle pokynů hygieny na děti v kontaktu s touto osobou vztahuje povinná karanténa, a to od pátku 28.1. do úterý 1.2.2022 (povinných 5 dní).

Publikováno 27. 1. 2022 17:35

Karanténa dětí ze tř. Motýlci a Sluníčka_upřesnění

Vážení rodiče, dle pokynu pracovnice Hygienické stanice pro děti a dorost hl.města Prahy oznamuji, že karanténa je stanovena do pondělí 31.1.2022, a to pro děti, které byly ve třídě Motýlci ve středu 26.1. a pro děti ze třídy Sluníčka, které byly ve školce ve středu 26.1. I ODPOLEDNE.

Publikováno 27. 1. 2022 13:00

Karanténa dětí ze třídy Motýlci a Sluníčka (jen těch z odpoledne)

Vážení rodiče, aktuálně nám byla sdělena informace o pozitivním testu dítěte ze třídy Motýlci, které bylo dnes celý den ve školce. Z toho důvodu se dle pokynů hygieny na tyto děti vztahuje povinná karanténa, a to od zítra do neděle.

Publikováno 26. 1. 2022 18:15

Pokyny ke karanténě dětí ze tř.Pejskové_čt a pá

Karanténní opatření pro osoby v kontaktu s uvedenou pozitivní osobou jsou do 29. 1. 2022 včetně bez provedení RT-PCR testu. Karanténní opatření se týká osob, které byly v úzkém rizikovém kontaktu bez ochrany nosu a úst dne 24. 1. 2022.

Publikováno 26. 1. 2022 12:19

Zpráva rodičům dětí ze třídy Sovičky

Vážení rodiče, informuji vás o situaci ve třídě Sovičky. Jedna paní učitelka ze třídy je v Po a Út na OČR (ve středu 26.1.již nastoupí), druhá paní učitelka měla v pondělí ráno pozitivní antg.test a do výsledku PCR testu je v izolaci.

Publikováno 24. 1. 2022 9:53

Oprava-Informace k ukončení karantény – děti ze třídy Veverky a Pejskové

Vážení rodiče, po dvoudenní intenzivní komunikaci s několika pracovnicemi Hygienické stanice pro děti a dorost HM Prahy jsem snad dospěla ke konečným, a doufám, že platným, pokynům.

Publikováno 18. 1. 2022 11:36

Pokyny ke karanténě dětí ze třídy Pejskové_pouze 11 dětí

Na základě zaslané tabulky, kterou budeme importovat do e-systému „chytré karantény“ rizikové kontakty obdrží informace o karanténě. Systém nabízí možnost sebetrasování, jehož použití významně urychluje např. vystavení žádanky na test.

Publikováno 17. 1. 2022 12:39